polski

englishO FIRMIE


DAL Towarzystwo Handlu Międzynarodowego sp. z o.o., istniejąca od 1937 roku, jest firmą o bogatej tradycji i doświadczeniu, specjalizującą się w transakcjach trudnych i niekonwencjonalnych o charakterze kompensacyjnym, operacjach typu barter, switch, countertrade, reeksport, clearing oraz konwersji zagranicznych wierzytelności.

Należymy do wąskiej grupy doświadczonych kupców, którzy służą pomocą i doradztwem przy wszelkich, nawet najtrudniejszych operacjach handlowych.

Geografia naszych powiązań obejmuje wszystkie kontynenty. Nie ograniczamy naszej działalności tylko do transakcji specjalnych.

Wprowadzamy nowe technologie i nowe produkty, głównie materiały budowlane i konstrukcyjne oraz chemikalia na rynki afrykańskie i azjatyckie.

Jesteśmy bogaci bogactwem kontaktów, zaufaniem banków i wiarygodnych wieloletnich partnerów handlowych.


                                                                                               
DAL THM sp. z o.o. oferujemy usługi w zakresie eksportu i importu artykułów chemicznych na rynkach afrykańskich i dalekowschodnich, TRANSAKCJE SPECJALNE: kompensaty, switch, reeksport, countertrade, konwersja wierzytelności, materiały budowlane: drzwi PVC, drzwi MDF, drzwi HDF, drzwi drewniane, drzwi antywłamaniowe, akcesoria, płyty sufitowe